ULANDRA DH

Merrie uit de moederlijn van BALTIC VDL, Erdento van de Leeuwerk(160) & fiirenzo(150)!
Bekijk de gehele collectie van SLF Horse Auction - September 2024, FOALS ending 16-09 (9PM CET)

Eindigde op

16 sep. 2024 21:56:00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

ABOUT

Dit merrieveulen viel op door zijn uitstekende galop en zijn mooie, sportieve lichaamsbouw. Deze indrukwekkende merrie van Landino VDL (v. Stakkato Gold uit Cilton wordt gereden door Alex David Gill en springt met veel kwaliteit). Aan moederskant zien we Grandslam VDL en Marlon VDL. Deze sterke moederlijn verdient zeker de nodige aandacht. Opvallende paarden in deze lijn zijn Erdento van de Leeuwerk (1.60m, gereden door Alex Matz), Firenzo (1.50m, gereden door Frank Schuttert), Don Vito (1.60m, gereden door Lorenzo de Luca), en de goedgekeurde hengst Baltic VDL (gereden door James Billington). Alles bij elkaar is dit een zeer interessante merrie die zeker de nodige aandacht verdient.

INFORMATIE

Geboortedatum 02-04-2024
Geslacht Merrie
Type veulen
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Landino VDL
Stakkato Gold
Stakkato
Wertherroeschen
Sancara VDL
Cilton
Zancara
Philandra van de leeuwerk
Grandslam VDL
Cardento
Wonder A.S.
Tilandra
Marlon
Nellandra
Bekijk pedigree