TI AMO DE JOLIE Z

Mijn moeder Folie de Muze sprong 1.45, mijn grootmoeder is het fenomeen Cordula de Laubry gronlegger van Fatomas de Muze(160), Lector vd Bisschop(160) Odense Odeveld(165) & vele anderen!
Bekijk de gehele collectie van SLF Horse Auction - September 2024, FOALS ending 16-09 (9PM CET)

Eindigde op

16 sep. 2024 22:06:00

Verkocht naar Belgiƫ

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

ABOUT

Met deze Ti Amo de Jolie hebben we het beste wat de fokkerij te bieden heeft. Zijn vader, Tartufo de Muze, is een opkomend talent, gefokt uit Chacco Blue en Heartbreaker, afkomstig uit de beroemde Querly Chin-lijn. Zijn moeder,  Folie de Muze, is een Nabab de Rêve-merrie, met als moeder Cordula de Laubry, die volgens Hippomundo bekend staat als de beste fokmerrie ter wereld.

We noemen enkele nakomelingen, maar bekijk vooral zelf de indrukwekkende lijst en laat je overtuigen: Fantomas de Muze (1.60 met Koen Vereecke), Odense Odeveld (1.60m Olympiër met Emanuele Camilli), Global (1.65m met Christian Weier), Igor de Muze (1.60m met Marco Viviani), Nikolaj de Music (Emanuele Gaudiano), Brooklyn Heights (1.65m met Denis Lynch), en vele anderen.

Dit prachtige vosveulen beschikt niet alleen over een uitzonderlijke pedigree, maar ook over de looks en uitstraling. De weg naar succes ligt wijd open voor hem. Dit is een unieke kans om iets uit de beste bloedlijnen ter wereld te kopen!

INFORMATIE

Geboortedatum 08-06-2024
Geslacht Hengst
Type veulen
Kleur Vos
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Tartufo de Muze
Chacco-Blue
Chambertin
Contara
Azuela de Muze
Heartbreaker
Narcotique de Muze II
Folie de Muze
Nabab de Reve
Quidam de Revel
Melodie en Fa
Cordula de Laubry
For Pleasure
Uganda de Laubry
Bekijk pedigree