Eindigde op

2 jul. 2024 22:15:00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

ABOUT

Deze Landino VDL (Solid Gold) x Dallas VDL merrie was één van de meest complete sportmerries van de vrijspringwedstrijd. Ze belichaamt naar ons gevoel het moderne sportpaard waar iedereen naar op zoek is. Kwaliteit, lichtheid en kracht zijn enkele kenmerken van deze merrie. Ze is dan ook nog eens mooi gemodelleerd en heeft een prachtige kleur.

Zoals we al zeiden spong Resy-Versent zeer licht van de grond. Boven en na de sprong blijft ze heel mooi in evenwicht, iets wat vooral bij het rijden onder de man een geweldige plus is.

Naar ons gevoel belichaamt ze het moderne sportpaard waar iedereen naar op zoek is.

Kwaliteit, lichtvoetigheid en kracht zijn enkele kenmerken waar deze merrie voor staat. Ook haar voorzichtigheid en het vlug van de grond springen werd door de jury opgemerkt.

Wie een interessante mooie merrie wil, is bij deze aan het juiste adres!

INFORMATIE

Geboortedatum 05-05-2021
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
Stokmaat +-165
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Landino VDL
Stakkato Gold
Stakkato
Wertherröschen
Sancara VDL
Cilton
zancara
Muisy-Versent
Dallas VDL
Douglas VDL
Wonder A.S.
Emelus S
Namelus R
Karena
Bekijk pedigree