CATCH ME IF YOU CAN Z

Springmachine, BWP gekeurd. Uit dezelfde moeder als Untouchable en Escape Z!
Bekijk de gehele collectie van SLF Horse Auction - July 2024, RIDDEN HORSES ending 23-07 (9PM CET)

Eindigde op

23 jul. 2024 21:54:00

Verkocht naar Italië

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

ABOUT

Als je het beste bloed van de wereld samenvoegt, krijg je iets speciaal. Deze machtige schimmelhengst in heel goed gefokt met Cornet Obolensky, Heartbreaker en Carthago Z. En als je weet dat uit deze familie reeds de goedgekeurde hengsten Untouchable en Escape van Harrie Smolders komen, dan weet je dat het goed zit.

Zelf springt deze Catch Me If You Can Z met veel kracht en een geweldig voorbeen. Hij etaleert veel vermogen en atletische kracht. Catch Me If You Can heeft al veel parcourservaring en is klaar om te wedijveren met de beste paarden van zijn leeftijd. Catch Me If You Can Z heeft drie goede gangen waarbij de galopwissel nog een aandachtspunt is. Dit paard kan met de juiste opleiding een hele mooie carrière maken als hengst en sportpaard.

INFORMATIE

Geboortedatum 16-02-2019
Geslacht Hengst
Type sportpaard
Kleur Schimmel
Studbook Zangersheide
Stokmaat L(±1.67)
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Cornet Obolensky
Clinton
Corrado I
Urte I
Rabanna van Costersveld
Heartbreaker
Holivea van Costersveld
Promesse
Heartbreaker
Nimmerdor
Bacarole
Chablis
Carthago Z
Cerrie
Bekijk pedigree