BABILA DB Z

Mijn moeder is de tante van Emerald van 't Ruytershof (1.60) , Diamanthina van 't Ruytershof (1.60) & Ilusionata van 't Meulenhof (160)!
Bekijk de gehele collectie van SLF Horse Auction - September 2024, FOALS ending 18-09 (9PM CET)

Eindigde op

18 sep. 2024 21:28:00

Verkocht naar Belgiƫ

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

ABOUT

Dit prachtige merrieveulen biedt een unieke kans om het waardevolle bloed van een van de beste sport- en fokkerijhengsten, namelijk Balou du Reverton, in uw fokkerij op te nemen. Balou du Reverton, succesvol in de sport met ruiters als Darry Kenny, Brian Moggre en Harry Charles, heeft zijn waarde bewezen op het hoogste niveau en draagt uitzonderlijke eigenschappen over aan zijn nakomelingen.

Langs moederskant is dit veulen minstens zo interessant. Hier vinden we het bloed van Kannan, een hengst die wereldwijd bekend staat om zijn invloed in zowel de sport als de fokkerij. De moederlijn is bijzonder indrukwekkend en bevat Tanagra's van het Darohof, de moeder van een aantal zeer succesvolle sportpaarden zoals Emerald van't Ruytershof (1.65m), Ilusionata van't Meulenhof (1.65m), Nixon van't Meulenhof (1.65m), en Diamanthina vh Ruytershof (1.60m). Deze lijn heeft al meerdere toppaarden voortgebracht en belooft ook in de toekomst veel goeds.

Babila DB Z zelf is een zeer modern veulen, dat lichtvoetig beweegt en veel kwaliteit uitstraalt. Haar elegante voorkomen en veelbelovende afstamming maken haar tot een uitstekende keuze voor fokkers die op zoek zijn naar iets speciaals. Als u op zoek bent naar een veulen dat niet alleen prachtige genetica meebrengt maar ook potentieel heeft om uit te groeien tot een topper in de sport, dan is dit uw kans. Neem de tijd om deze bijzondere merrie in overweging te nemen!

INFORMATIE

Geboortedatum 12-04-2024
Geslacht Merrie
Type veulen
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Balou du Reventon
Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna van Costersveld
Georgia
Continue
Georgette II
Q-Montana di Magico
Kannan
Voltaire
Cemeta
Tanagra 's' vh Darohof
Lys de Darmen
Gesina van het Darohof
Bekijk pedigree