Eindigde op
22 bids
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
ABOUT
HALF BROER VAN OLIVIER PHILIPAERTS' CRISTEL M!
De moeder van deze prachtige hengst, Tiara-M, is een half zus van C-Trenton Z, een in Holastein goedgekeurde zoon die op 1.60mtr. niveau acteerde met Torben Köhlbrandt.
De nakomelingen van 'Tiara-M' zijn om van te watertanden:
-Oak grove's Battle Cry(1.55 niveau met Tomas Carneval)
-Cristel M(1.55 niveau met Olivier Philipaerts)
Diacento(1.45 niveau met Alicia en Timothy Page)
Dit veulen heeft niet meer uitleg nodig, "Succes Gegarandeerd"
PEDIGREE
Emerald van 't Ruytershof
Diamant de Semilly
Le Tot de Semilly
Venise des Cresles
Carthina Z
Carthago
Tanagra 's' van het Darohof
Tiara M
Cento
Capitol I
Viola XI
K-Jade
Calypso II
Monessa