Eindigde op

11 okt. 2021 21:24:00

Verkocht voor
16.000,00

Verkocht naar Nederland

22 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

ABOUT

HALF BROER VAN OLIVIER PHILIPAERTS' CRISTEL M!

De moeder van deze prachtige hengst, Tiara-M, is een half zus van C-Trenton Z, een in Holastein goedgekeurde zoon die op 1.60mtr. niveau acteerde met Torben Köhlbrandt.

De nakomelingen van 'Tiara-M' zijn om van te watertanden:

-Oak grove's Battle Cry(1.55 niveau met Tomas Carneval)

-Cristel M(1.55 niveau met Olivier Philipaerts)

Diacento(1.45 niveau met Alicia en Timothy Page)

Dit veulen heeft niet meer uitleg nodig, "Succes Gegarandeerd"

INFORMATIE

Geboortedatum 09-06-2021
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook KWPN
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Emerald van 't Ruytershof
Diamant de Semilly
Le Tot de Semilly
Venise des Cresles
Carthina Z
Carthago
Tanagra 's' van het Darohof
Tiara M
Cento
Capitol I
Viola XI
K-Jade
Calypso II
Monessa
Bekijk pedigree